Pousada Belo Sol
| Wi-Fi | Prywatna plaża Plaża | Rekreacja Windsurfing |
| Spa i relaks Zabiegi kosmetyczne Depilacja woskiem Manicure Pedicure | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Wygodny hotel Pousada Belo Sol São Pedro da Aldeia oferuje gościom restaurację i fryzjera męskiego oraz leży 5 km od lotniska Cabo Frio International. Casa dos Azulejos jest w około 2 km, a Base Aerea Naval jest około 25 min spacerem od tego hotelu.
Do centrum São Pedro da Aldeii można dojść spacerem w 20 min, a Praia da Pitória, leży w odległości 19-minutowego spaceru. House flower znajduje się 5 km od Pousada Belo Sol. Bez względu na religię, podróżni wolą odwiedzić Paroquia de Sao Pedro, popularne miejsce kultu położone około 30 min piechotą od wygodnego hotelu.
Składające się z jadalni pokoje dla alergików witają gości klimatyzacją i oferują szybki internet i telewizję satelitarną. W łazienkach goście znajdą oddzielną toaletę i prysznic. Pokoje wyposażone są w prywatne łazienki oferujące oddzielną toaletę i prysznic. Z okien obiektu rozpościera się widok na jezioro.
Restauracja Padaria e Lanchonete Gomes Vidal znajduje się w zasięgu ręki od Pousada Belo Sol w São Pedro da Aldeii.
- Lotniska
- Lotnisko Cabo Frio International24 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Pomieszczenie z szafkami
- Pokoje dla alergików
- Fryzjer
- Gaśnice
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Suszarka do naczyń
Usługi rekreacyjne
- Plaża
- Ogród
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Pedicure
- Manicure
- Depilacja woskiem
- Zabiegi kosmetyczne
- Windsurfing
- Usługi makijażu
Usługi
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
- Pierwszy drink za darmo
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Patio
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z hotelu Pousada Belo Sol?
Podróż od hotelu Pousada Belo Sol do centrum miasta zajmuje 20 min spacerem. - 🚗
Gdzie możemy zaparkować nasz pojazd podczas pobytu w hotelu Pousada Belo Sol?
Hotel Pousada Belo Sol udostępnia parking. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w hotelu Pousada Belo Sol?
Goście hotelu Pousada Belo Sol powinni wymeldować się o 12:00. - 💵
Jaka jest cena pokoju w tym hotelu?
Średnia cena pokoju w tym hotelu to 63 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.